Salı , 19 Şubat 2019
HABERLER
ANASAYFA / Dolum Makineleri / Tetra Pak A3/Flex

Tetra Pak A3/Flex

Tetra Pak

Tetra Pak A3/Flex

Tetra Pak A3/Flex, size Tetra Brik Aseptik ya da Tetra Prisma Aseptikambalajları arasında seçim yapabilme esnekliği sağlar. Makinenin tasarımı, ambalaj hacim ve biçimlerinde kolay bir şekilde değişiklik yapılabilecek şekilde oluşturulmuştur.

Quick Change ile, aynı taban kesitine sahip bir ambalaj tipinden diğerine 10 dakikadan daha kısa bir sürede geçiş yapabilirsiniz.

Big Change ile, herhangi bir ambalaj tipinden diğerine sadece dokuz saat içerisinde (TBA 2000 ml için 23 saat) geçiş yapabilirsiniz. Bu makine, 200 ml - 2000 ml arasında hacme sahip olabilen, 22 değişik tipte Tetra Brik Aseptik ve Tetra Prisma Aseptik ambalajı, saatte 5000 ila 8000 ambalaj arasında değişen bir hızda üretebilmektedir.

Tetra Gemina Aseptik ambalajları, Tetra Pak A3/Flex platformunun değişik bir versiyonunda üretilmektedir. TGA dolum makinesi, Tetra Pak A3/Flex ile %85 oranında aynı parçaları kullanmaktadır.
 

Avantajları 

  • Tüketici tercihleri, mevsimsel değişimler ve yeni promosyon fırsatlarına hızlı uyum gösterebilmeniz için ihtiyacınız olan esnekliği sağlar.
  • Otomatik olması ile işgücü (bir operatör tarafından idare edilir) ve bakım masraflarında tasarruf sağlar. Sarf malzemelerini son derece ekonomik kullanan bu makine, kapalı sterilizasyon sistemine ve son derece kompakt bir sterilizasyon odacığına sahiptir.
  • Rulo beslemeli ambalaj malzemesi sayesinde, depolama ve taşımada kolaylık sağlar. Karton balyalara oranla %40 daha az yer gerektirir.
  • PullTab ve DIMC (Direct Injection Moulding Concept) gibi aplikler, orijinal aksesuar olarak sağlanmaktadır.
  • Aseptik sistem, ABD ve AB şartname standartlarının üzerinde sterilizasyon sağlar. Tetra Pak A3 dolum makineleri, sektörde EPD (Environmental Product Declaration) sertifikası alan ilk ürünlerdir.

 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR