Salı , 19 Mart 2019
HABERLER
ANASAYFA / FUARLAR / Sektörlerin Değişmeyen Buluşma Noktası: 21. Avrasya Ambalaj Fuarı

Sektörlerin Değişmeyen Buluşma Noktası: 21. Avrasya Ambalaj Fuarı

22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde…

Sektörlerin Değişmeyen Buluşma Noktası: 21. Avrasya Ambalaj Fuarı
Türkiye’nin en kapsamlı ve önemli fuarları arasında yer alan Avrasya Ambalaj Fuarı, 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde…

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ve REED TÜYAP Fuarcılık A.Ş.’nin işbirliğinin yanı sıra, sektörün diğer dernekleri Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert (Rijit) Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin (SEPA) desteğini de alan Avrasya Ambalaj Fuarı, 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

2015 Avrasya Ambalaj Fuarı’nda 800 firma şimdiden yerini ayırttı

Bu sene 21.’si düzenlenecek olan Avrasya Ambalaj Fuarı; yaşamımızdaki her ürüne hayat veren ambalaj ürünlerine, gıda işleme-ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği; 42 ülkeden 1200’den fazla yerel ve uluslararası katılımcısı, 93 ülkeden 50.000’in üzerinde nitelikli ziyaretçisiyle her yıl daha da büyüyen; gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşma noktasıdır. 

Katılımcılar; önemli jeopolitik konumu ile farklı bölge ekonomilerinin kavşak noktası olan İstanbul’da, ambalaj sektörünün de güç birliği ile her sene büyüyen ve gelişen Avrasya Ambalaj Fuarı’nda yer alarak; Türkiye, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu, Kuzey

Afrika’dan gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin karar vericileriyle buluşma fırsatı yakalarken; aynı zamanda üretim güçlerini göstererek ticaret hacimlerini artırabilecekler.

Ambalaj ve Baskı, Printpack’te Güçleniyor!

2015 yılına özel, yepyeni bir proje olan Printpack Baskı Teknolojileri Özel Bölümü; baskı makine ve teknolojileri, baskı mürekkepleri, klişeler, kalıplar ve baskı merdaneleri, kaplama, laminasyon ve ürün sistemleri, baskı öncesi hazırlık teknolojileri, denetim ve düzeltme ekipmanları, etiket baskı makineleri, kâğıt ve film üreticileri ve RFID sistemleri teknolojileri ile ambalaj sektörünün ve hizmet verdiği tüm endüstrilerin buluşma noktası olmak için emin adımlarla ilerliyor.

Printpack Özel Bölümü’nü ziyaret edecek olan profesyoneller ise; ahşap, cam, plastik, metal, fleksıbıl, kağıt, karton ve oluklu mukavva ambalaj ürün üreticileri, matbaalar, etiket üreticileri, kırtasiye sektörü, gıda-içecek sanayi, ilaç sanayi, baskı ve üretim teknolojisi tedarikçileri ile reklamcılar ve ajanslar olacak.

Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşecek olan Printpack'te yer alarak, rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatı elde edebilirsiniz.

Orta Doğu, Kuzey Afrika, Sahra Altı, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya ve Kafkasya Pazarını, Ambalaj Fuarı’nda Yeniden Keşfedin

Avrasya Ambalaj Fuarı; saran, saklayan ve sattıran ambalaj ürünleri, gıda işleme-ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik teknolojilerin bir arada sergilendiği; gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en kapsamlı fuarı olan Avrasya Ambalaj Fuarı; her yıl olduğu gibi, 2015’te de alım heyetleri konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

2014 yılında, 50.783 toplam ziyaretçisi içerisinde, yurt dışından 5.355 profesyonelin ziyaret ettiği Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yıl yurt dışından 6.000 nitelikli ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor. 2015’te Orta Doğu, Kuzey Afrika, Sahra Altı, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya ve Kafkasya’dan 800 nitelikli üst düzey alıcıyı ağırlayacak olan Avrasya Ambalaj Fuarı, katılımcılarına; hedef pazarları ile doğru platformda birebir buluşma olanakları sunarak, yine bölgesinin en çok tercih edilen fuarı olmaya devam edecek.

22-25 Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek Avrasya Ambalaj Fuarı; 10.00 - 19.00 (25 Ekim; 10.00 - 18.00) saatleri arasında ziyarete açık olacak. 


 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • DuPont 40. Yıldönümünü Kutluyor

    DuPont 40. Yıldönümünü Kutluyor

    DuPont bu yıl, geçmişini anarak, bugünün başarılarını kutlayarak ve sürekli yenilikle dolu bir geleceğe umutla bakarak, DuPont™ Cyrel® fleksografik baskı sistemlerinin 40. yıldönümünü kutluyor.... Devamı »