Çarşamba , 21 Şubat 2018
HABERLER
ANASAYFA / ELEKLER VE FİLTRELER / Russell Finex'ten Titreşimli Eleme Makinesi

Russell Finex'ten Titreşimli Eleme Makinesi

​Finex 22" Elek - Toz ve sıvı grupların doğru sınıflandırması veya güvenli elenmesi için vibrasyonlu elek makinesi.

Russell Finex'ten Titreşimli Eleme Makinesi
 
 • İşletme kolaylığı ve minimum bakım - Gövde tasarımı titreşimli tür motorlar yerine standart motorların kullanımına olanak sağlayarak, bakım maliyetlerini minimumda tutar.
 • Manevra kabiliyeti kolaylığı – İşletmede az yer kaplamasının yanı sıra, titreşimli elek tamamen taşınabilirdir. Bu sayede işletmede farklı  konumlarda kullanılmasını sağlar.
 • Kapalı kalma süresini azaltır - Herhangi bir alet kullanmadan basit ve hızlı bir şekilde elek telini değiştirilebilir.
 • Verimliliği artırır - Birçok viskoz sıvı uygulamasında geleneksel 48 "yaylı titreşimli ayırıcılardan daha iyi performans gösterecektir.
Bu vibrasyonlu elek makinesi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve makinenin videosunu izlemek için buraya tıklayınız.
Daha fazla oku – russellfinex.com.tr
 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

 • 40 YILLIK HAITIAN!

  40 YILLIK HAITIAN!

  40 yıl içinde kurucular , hırsları,süreklilik ( sebatları ) ve teknolojik uzmanlık bilgileri ile plastik işleme proses endüstrisinde faaliyet gösteren müşterilere çok önemli rekabetsel avantajlar sunan güvenilir bir makine konsepti oluşturdular.... Devamı »
 • Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

  Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

  4 Eylül 2013 tarihinde çıkan “Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği” ile gelen yeni uygulamalara ilişkin piyasada farklı yorumlar olması sebebiyle, kendi ihtisas alanı da olan bu özel ve önemli konu hakkında Esit, okuyucuları bilgilendiriyor…... Devamı »