Salı , 19 Şubat 2019
HABERLER
ANASAYFA / ELEKLER VE FİLTRELER / Russel Finex'ten Titreşimli Katı Sıvı Ayırıcı Makinesi

Russel Finex'ten Titreşimli Katı Sıvı Ayırıcı Makinesi

Finex 22” Elek - Yığınlar halinde toz ve sıvıların doğru sınıflandırması veya güvenli elenmesi için vibrasyonlu katı sıvı elek makinesi.

Russel Finex'ten Titreşimli Katı Sıvı Ayırıcı Makinesi
 
  • İşletme kolaylığı ve düşük bakım - Gövde tasarımı giderleri aşağıda tutar, çünkü titreşimli bir motor yerine standart bir motor kullanılır.
  • Manevra kabiliyeti kolaylığı – İşletmede az yer kaplamasının yanı sıra, titreşimli elek tamamen taşınabilirdir ve ünitenin işletmelerde çeşitli konumlarda kullanılmasını sağlar.
  • Kapalı kalma süresini azaltır - Basit ve hızlı elek değişimi için sökümde hiçbir alet gerekmez.
  • Verimliliği artırır - Birçok viskoz sıvı uygulamalarında geleneksel 48” yay monte edilmiş titreşimli ayırıcılardan daha iyi performans gösterecektir.
Bu titreşimli katı sıvı ayırıcı makine hakkında daha fazla bilgi edinmek ve makinenin videosunu izlemek için buraya tıklayınız.
Daha fazla oku – russellfinex.com.tr

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj ve Food-Tech Fuarları, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor. 2015 yılında 38 ülkeden 1211 yerel ve uluslararası katılımcıyı, 90’dan fazla ülkeden 5,012’si yabancı olmak üzere 51,217 nitelikli ziyaretçi ile buluşturan fuarlar, bölgesinin her yıl düzenlenen en büyük ambalaj ve gıda işlem fuarları olarak dikkat çekiyor.... Devamı »