Çarşamba , 21 Şubat 2018
HABERLER
ANASAYFA / ÜRÜNLER / Muratbey’in Yeni Lezzeti Raflarda

Muratbey’in Yeni Lezzeti Raflarda

Yenilikçi ürünleri ile peyniri günün her saati tüketilebilen sağlıklı bir atıştırmalığa çeviren Muratbey, yeni atıştırmalık ürünü TOPİ peyniri tüketicilerin beğenisine sundu.

Muratbey’in Yeni Lezzeti Raflarda

Yenilikçi ürünleri ile peyniri günün her saati tüketilebilen sağlıklı bir atıştırmalığa çeviren Muratbey, yeni atıştırmalık ürünü TOPİ peyniri tüketicilerin beğenisine sundu.

 İnovatif ürünleri ile peynirdelezzet ve kalite beklentisini üst düzeye çıkaran Muratbey'in yeni atıştırmalık tam yağlı taze peyniri TOPİ, sofralardaki yerini aldı. Burgu peyniri ile peynir yemeyen çocuklar başta olmak üzere herkese peyniri sevdirmiş bir marka olan Muratbey, şimdi de yine az tuzlu, hafif ve besleyici TOPİ ile daha sağlıklı bir yaşam için keyifle daha çok peynir yemeyi sağlıyor.
 
Günün her saati misafirlerinize ikram edebileceğiniz TOPİ peynirin 100 gramı günlük kalsiyum ihtiyacınızın yüzde 80’ini karşılıyor. Yüzde 25 daha az tuzlu TOPİ peynirin yüzeyindeki tuzu almak için tüketmeden önce sudan geçirmeniz gerekiyor. Buzdolabında kendi salamura suyunda kolayca saklanabilen TOPİ peyniri günün her saati tüketebilir, sağlıklı ve keyifli beslenmenin tadını çıkarabilirsiniz. 
 
Sağlıklı gıda üretiminde öncü, inovasyon ödüllü Muratbey markası, beyaz peynir, taze kaşar peyniri, yöresel peynirler, Naturena gurme peynirler, sürülebilir peynirler, geleneksel peynirler ve tereyağı kategorileri başta olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Muratbey, ürünlerini TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiş tesislerinde üretiyor.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj ve Food-Tech Fuarları, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor. 2015 yılında 38 ülkeden 1211 yerel ve uluslararası katılımcıyı, 90’dan fazla ülkeden 5,012’si yabancı olmak üzere 51,217 nitelikli ziyaretçi ile buluşturan fuarlar, bölgesinin her yıl düzenlenen en büyük ambalaj ve gıda işlem fuarları olarak dikkat çekiyor.... Devamı »