Pazartesi , 10 Aralık 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Meal Box’tan İftariyelik ve Ramazana Özel Menüler

Meal Box’tan İftariyelik ve Ramazana Özel Menüler

Leziz ev yemekleri konseptiyle kısa sürede büyük beğeni kazanan Meal Box, ramazana özel iftariyelik ve menülerini açıkladı.

Meal Box’tan İftariyelik ve Ramazana Özel Menüler
Leziz ev yemekleri konseptiyle kısa sürede büyük beğeni kazanan Meal Box, ramazana özel iftariyelik ve menülerini açıkladı. İki yıl önce kurulan ve kurulduğu günden bu yana 500 binin üzerinde siparişi müşterileriyle buluşturan Meal Box, ramazana özel olarak hazırladığı lezzetlerle damak tadına düşkün olanların kalbini çalacak. Meal Box’ın 4 kişilik iftariye tabağında muhammara, hurma, mercimek köftesi ve humus bulunurken, aşçıların seçkin lezzetlerinden Beğendili Köfte, Orman Kebabı ve Kıymalı Musakka menüleri, tasarım ödüllü kutularıyla 30 dakikada teslim ediliyor.
Meal Box’ın usta aşçıları tarafından ramazan ayı için hazırlanan menüler belli oldu. Müşteriler, içeriğinde muhamara, hurma, mercimek köftesi ve humus bulunan 4 kişilik zengin iftariye tabağının ardından, tereyağlı mercimek çorbası, orman kebabı ve bulgur pilavından oluşan Orman Kebabı Menü; tereyağlı mercimek çorbası, kıymalı musakka ve pilavdan oluşan Kıymalı Musakka Menü; tereyağlı mercimek çorbası, beğendili köfte ve yoğurttan oluşan Beğendili Köfte Menüden dilediğini seçecek. İsteyen kullanıcılar Meal Box’ın diğer gurme lezzetlerine de, tıpkı ramazan menüsü gibi tasarım ödüllü kutularıyla 30 dakika içinde erişebilecek.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • 40 YILLIK HAITIAN!

    40 YILLIK HAITIAN!

    40 yıl içinde kurucular , hırsları,süreklilik ( sebatları ) ve teknolojik uzmanlık bilgileri ile plastik işleme proses endüstrisinde faaliyet gösteren müşterilere çok önemli rekabetsel avantajlar sunan güvenilir bir makine konsepti oluşturdular.... Devamı »
  • Ambalajın Yıldızı DİMES

    Ambalajın Yıldızı DİMES

    Türkiye’nin yerli sermayeli ilk meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, meyvelerin pozitif enerjisini Türkiye’deki tüm satış noktalarına taşıyan yeni ambalaj tasarımıyla gümüş ödülün sahibi oldu.... Devamı »