Perşembe , 18 Nisan 2019
HABERLER
ANASAYFA / Thermoform Makineleri / Dupatech'ten DP Serisi Termoform Makineleri!

Dupatech'ten DP Serisi Termoform Makineleri!

Dupatech Termoform Makineleri İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Tasarlanmıştır...

Dupatech'ten DP Serisi Termoform Makineleri!
Dupatech dünya çapında Termoform Makine üreticisidir. Bununla birlikte, yeni ve yenilenmiş 2. El Plastik Paketleme ve Baskı Makinaları sağlayıcısıdır. Grup, Türk ve Hollanda şirketlerinden oluşmaktadır. Türkiye'de ve Hollanda'da iki ayrı üretim tesisine sahiptir. Dupatech plastik sektöründe Termoform makinası, baskı makinası ve bunlara ait kalıp  ve aksesuar ile ilgili tüm talepleri karşılamaktadır.

Dupatech uzman teknik kadrosu ve yedek parça stoku ile Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika kıtalarında olmak üzere, Dünya genelinde 30 farklı ülkede, 200'den fazla makinaya 7/24 teknik destek ve servis hizmeti sağlamaktadır.

DP SERİSİ 

Dupatech, DP Serisi Termoformlama Makineleri PP,PET,PVC,PS v.b plastik hammaddelerden, tek kullanımlık tabak, kap,sızdırmaz kap, kase, tepsi ve viyol v.b ürünler üretmektedir.

DP Serisi, Dupatech ARGE tarafından son teknolojilere uygun, en iyi performans ve işletme maliyetleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.
 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • SCHUNK’un PGN+ Serisi

    SCHUNK’un PGN+ Serisi

    Dr. Markus Klaiber, SCHUNK GmbH & Co. KG Teknik İşletme Müdürü, PGN+ serisinin başarısını ve gelecekte atılacak adımları değerlendiriyor;... Devamı »