Salı , 19 Mart 2019
HABERLER
ANASAYFA / FUARLAR / Avrasya Aydınlatma ve Elektrik Fuarı Antalya'da Kapılarını Açıyor

Avrasya Aydınlatma ve Elektrik Fuarı Antalya'da Kapılarını Açıyor

Avrasya Aydınlatma, Elektrik ve Bina Otomasyon Teknolojileri Fuarı, 16-18 Mart 2016 tarihlerinde Antalya Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor...

Avrasya Aydınlatma ve Elektrik Fuarı Antalya'da Kapılarını Açıyor
Avrasya Aydınlatma, Elektrik ve Bina Otomasyon Teknolojileri Fuarı, 16-18 Mart 2016 tarihlerinde yüzlerce katılımcısını ve Orta Doğu, Körfez Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerden on binlerce ziyaretçisini Antalya Fuar Merkezi’nde ağırlayacak.
 
Fiberli’nin ana sponsorluğunda ve TUYAD-Uydu Elektronik İletişim İş İnsanları Derneği’nin ve Türkiye Elektrik Elektronik TeknisyenleriEsnaf ve Sanatkârlar Federasyonu’nun desteğiyle gerçekleşecek olan fuar ilk kez düzenlenecek olup, yüksek bir ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyor. Antalya’nın konumu ve yeni ticaret kapısı olması özelliğinden yararlanarak uluslararası gelişmiş ağı ile uluslararası bir fuar markası olmayı hedefleyen organizatör Pyramids Grup; sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden aydınlatma ve elektrik profesyonellerini ağırlayacak.
 
Fuarda; Aydınlatma & Led Ürün Grupları, Elektrik & Elektronik Ürün Grupları ve Güvenlik &  Bina Otomasyon Ürün Gruplarının son teknolojilerinin sergileneceği fuara geri sayım başladı. Eurasialight Fuarı sektör profesyonellerinin yeni adresi olacak. 


 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj ve Food-Tech Fuarları, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor. 2015 yılında 38 ülkeden 1211 yerel ve uluslararası katılımcıyı, 90’dan fazla ülkeden 5,012’si yabancı olmak üzere 51,217 nitelikli ziyaretçi ile buluşturan fuarlar, bölgesinin her yıl düzenlenen en büyük ambalaj ve gıda işlem fuarları olarak dikkat çekiyor.... Devamı »